Dřevěná terasová prkna

Velmi oblíbeným, a současně nejčastěji využívaným materiálem na naše bazénová krytí, jsou terasová prkna ze dřeva.

Díky rozmanitosti dřevin si každý majitel bazénu může vybrat přesně taková prkna, která mu nejvíce vyhovují. Na výběr jsou známější druhy dřevin, jako například český či sibiřský modřín, ale také i exotická dřeva bangkirai, Massaranduba, IPE, Teak a další.

Všechna terasová prkna jsou k dispozici v hladkém i drážkovaném provedení a současně klientům doporučíme i vhodný olej pro údržbu jednotlivých typů dřevin. Tento olej je k dispozici opět hned v několika odstínech.

Skutečně tak záleží na každém majiteli, jaký vzhled své terasy zvolí. Jak jednotlivé varianty dřevěných terasových prken vypadají, se můžete podívat níže.

Sibiřský modřín

Sibiřský modřín reprezentuje zlatou střední cestu. Jde o kvalitní materiál za dostupnou cenu a je možné jej probarvit olejem na požadovanou barvu.

 

Douglaska

Prkna Douglaska jsou vyráběna z kvalitního dřeva, které vás osloví svými výraznými letokruhy a načervenalou barvou. Pokud tato prkna ponecháte bez povrchové úpravy, časem získají stříbrošedý patinový vzhled.

 

Garapa

Toto kvalitní exotické tvrdé dřevo je ceněné i proto, že neuvolňuje pigment. Je odolné proti hnilobě, rozkladu i škůdcům, a je tak ideálním materiálem na terasy.


Bangkirai

Dřevo Bangkirai je pevné a velmi tvrdé a patří k nejoblíbenějším dřevinám na terasy. Pokud se rozhodnete terasu povrchově neošetřovat, časem se na ní vytvoří krásná šedá patina.


Massaranduba

Exotické dřevo Massaranduba je jednoznačně skvělou volbou. Má luxusní vzhled, a navíc se jedná o kvalitní a odolný materiál s extrémně dlouhou životností.


IPE

IPE je exotické dřevo pocházející ze Střední a Jižní Ameriky. Je velmi vyhledávané pro své výjimečné parametry tvrdosti, odolnosti a stability. V kombinaci s nádhernou, převážně čokoládově hnědou barvou a atraktivní kresbou, je IPE výbornou volbou pro bazénovou terasu.


Thermowood

Tepelně upravený borovicový materiál ThermoWood, který pochází z Finska. Je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, hnilobě a rozkladu, díky čemuž vaší terase zaručí dlouhou životnost.

Kontaktujte nás

Jsme ryze česká firma se sídlem v Pardubicích. Naše designové zastřešení dodáváme zákazníkům po celé České republice a patříme k absolutní špičce v segmentu designového zastřešení bazénů. Mezi naše nejsilnější regiony patří Praha, Pardubice a Hradec Králové. Spokojenost našich klientů a kvalita výrobků Slidewood je pro nás absolutně zásadní. Pro jakékoliv dotazy jsme vám rádi k dispozici.

ZAVOLEJTE NÁM

SLEDUTE NÁS

NAPIŠTE NÁM