WPC - dřevoplast

Můžete si zvolit z široké nabídky probarvení. Ať už se jedná o různorodé přírodní odstíny, vzhled keramických dlažeb či betonu, dokážeme vám je zajistit. Navíc si můžete vybrat, zda budou prkna pískovaná pro přirozenější vzhled dřeva, se strukturou, drážkovaná či hladká.

Záleží tak skutečně jen na vás, jaký typ prken si pro své bazénové zastřešení vyberete. Spolupracujeme s předními dodavateli, díky čemuž pro vás dokážeme zajistit ta nejkvalitnější WPC terasová prkna na trhu.

Níže si můžete prohlédnout nabídku našich dodavatelů.

WPC terasová prkna DŘEVOplus

Příznivce přírodního dřeva jistě osloví jedinečná terasová prkna od společnosti DŘEVOplus. Tato prkna jsou velmi příjemná na dotek, jsou odolná proti povětrnostním vlivům a zaručují minimální životnost 20 let.

 

WPC terasová prkna WOODPLASTIC

Terasová prkna od českého výrobce Woodplastic vynikají extrémní životností a odolností. Na výběr je široká škála přírodních odstínů a materiál je velmi příjemný na dotek.


WPC terasová prkna PERI

Finský výrobce Peri.cz nabízí dřevoplastová terasová prkna, která nabízí příznivou cenu za dobrou kvalitu.

Kontaktujte nás

Jsme ryze česká firma se sídlem v Pardubicích. Naše designové zastřešení dodáváme zákazníkům po celé České republice a patříme k absolutní špičce v segmentu designového zastřešení bazénů. Mezi naše nejsilnější regiony patří Praha, Pardubice a Hradec Králové. Spokojenost našich klientů a kvalita výrobků Slidewood je pro nás absolutně zásadní. Pro jakékoliv dotazy jsme vám rádi k dispozici.

ZAVOLEJTE NÁM

SLEDUTE NÁS

NAPIŠTE NÁM