ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ: PARDUBICE, HRADEC KRÁLOVÉ

Naše zastřešení bazénů je velice praktické a funkční.

Pokud zvolíte právě nás, Váš výhled do zahrady Vám už nemusí kazit klasické zastřešení ve tvaru kopule. V jednoduchosti je krása, a to přesně Vám nabízíme. Podle několika možností si můžete poskládat kryt/terasu přesně podle Vašich představ.

KOLEJNICE

Klasické dvě kolejnice, zapuštěné do terasy, dlažby, zahrady, pro posun krytu.

Kolejnice montujeme podle možností velikosti zastřešení.

Buď postačí pouze dvě kolejnice, nebo může být systém až čtyř vedle sebe. Vždy se ale snažíme, aby kolejnice co nejméně narušovaly estetičnost terasy.

VELIKOST KRYTU / TERASY

Podle velikosti bazénu je možno zvolit počet posuvných dílů, od jednoho, až po např. 4.

Objednat si můžete jeden veliký, celo posuvný díl, který splyne s terasou okolo bazénu, nebo při malém prostoru je možné dílů objednat více. Např. čtyři, které budou zajíždět do sebe, nebo dva, které se budou posouvat od sebe.

Možností je několik, záleží pouze na Vás a na velikosti zastřešené plochy.

POSUN KRYTU

Pro náročné je možné dodat kryt na dálkové ovládání.

Náš kryt / terasa je ve většině případů velikých rozměrů, to znamená, že i něco váží. Vše je koncipováno a se zákazníkem vždy odzkoušeno, aby manipulace s krytem / terasou byla vždy vyhovující zákazníkovi. Avšak, když je to žádoucí, aby byla zajištěna bezpečnost dětí, tzn. ve většině případů je odsunutí krytu / terasy pro malé děti náročné.

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Příplatkové verze

Jakékoliv přání zákazníka se snažíme splnit, pokud je technicky proveditelné.

Můžete si tedy váš kryt / terasu upravit dle Vašich představ.

Kontaktujte nás

Jsme ryze česká firma se sídlem v Pardubicích. Naše designové zastřešení dodáváme zákazníkům po celé České republice a patříme k absolutní špičce v segmentu designového zastřešení bazénů. Mezi naše nejsilnější regiony patří Praha, Pardubice a Hradec Králové. Spokojenost našich klientů a kvalita výrobků Slidewood je pro nás absolutně zásadní. Pro jakékoliv dotazy jsme vám rádi k dispozici.

ZAVOLEJTE NÁM

SLEDUTE NÁS

NAPIŠTE NÁM